Sevgili Dostlarımız,

Gelin bu yıl 19 Mayıs 2013 Gençlik ve Spor Bayramında Bölgemiz tarafından inşa edilen “Rotary 100. Yıl Anadolu Lisesi”ne hep beraber elimizi uzatalım.

19 Mayıs 2013 Pazar Günü Rotary 100.Yıl Anadolu Lisesi bahçesinde Şişli Rotaract Kulübü olarak Şişli Rotary ve Maçka Rotaract Klüplerinin katkılarıyla
LİSEMİZDEKİ GENÇLERİN ÖNEMLİ OKUL İHTİYACLARINI KARŞILAMAK İÇİN

Gençlik Festivali düzenliyoruz.

“Gelin sizde katılın bu şenliği hep birlikte yapalım”
ELİMİZİ BİRLİKTE UZATALIM

Rotary ve Rotaract Ailesinin birlikte olmasını sağlayacak aynı zamanda İstanbul halkını Rotary ve Rotaract ailesiyle tanıştıracak olan bu etkililiğimizde sizlerin de katkısıyla, geleneksel Kermesimizi ve Rotalli etkinliğimizi gerçekleştireceğiz.

Ayrıca çocuklarımız için çocuk oyun parkı ve tüm gün boyunca radyo sponsorluğunda gerçekleştirilecek etkinlikler ve sponsorlarımızın düzenlendiği yarışmalarla birlikte coşkulu bir 19 Mayıs geçireceğiz.

Bu etkinliğimize masa olarak katılmak isteyen Rotary ve Rotaract kulüplerimiz, kermes satışlarından elde edilecek gelirin bir kısmını Rotary 100. Yıl Anadolu Lisesinin ihtiyaçları için bağışlamış olacaklardır.
Katılım şekli aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

Okulumuza sahip çıkacağımız bu etkinliğimizde sizleri de görmekten mutluluk duyacağız.
Sevgilerimizle,
:::::  Şişli Rotaract Kulübü  :::::

        
Tarih: 19 Mayıs 2013
Yer: Rotary 100.yıl Anadolu Lisesi
Saat: 11:00-18:00
• Kermesimize ve şenliğimize katılmayı arzu eden kulüplerimiz kendi imkan ve ürünleri ile katılacaklar. Bu nedenle gelirleri kendilerine ait olacaktır. Okulumuza katkı olarak gelirlerinin yüzde onunu bağışlamaları rica edilecektir.
Ürün satmak veya aktivite yapmak üzere katılacak kulüplerimize yeterli miktarda masa verilecektir. Masa bedeli olarak yine okulumuza kalmak üzere 40 TL bağışta bulunmaları rica edilecektir.
• Kermes sırasında kulüpler gelirlerini hangi projede kullanacaklarını uygun tanıtım şekli ile stantlarında anlatmalarını önemsemekteyiz,
• Kermes ve şenliğimize Rotaryenlerimiz, Rotaractlarımız ve okulumuzun 400 öğrencisinin ailelerinin yanı sıra okulumuzun bulunduğu ilçe sakinleri el ilanları ve afişler ile davet edilecektir.

Detaylı bilgi ve masa rezervasyonu için lütfen aşağıdaki numaralardan irtibata geçiniz.

e-mail: kermes@sislirotaract.org

Tel: Göksu ALPAY – 0 (538) 899 77 77
Arda BAŞIBÜYÜK- 0 (535) 784 81 00

FACEBOOK ETKİNLİK: https://www.facebook.com/events/520851561305548/
ROTALLI İLE İLGİLİ DETAYLAR ÇOK YAKINDA DUYURULACAKTIR. Bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz. Sevgiler.

 

Cevap Yazın